המלצות

 • קיצצנו כ - 5,000 ש

  קיצצנו כ - 5,000 ש"ח בהוצאות החודשיות שלנו

  ורד מלווה אותנו מזה כשלושה חודשים ב"ניהול כלכלת המשפחה". פנינו אליה לאחר ששמענו על המיזם שלה וידענו שיש לנו במה להשתפר בלשון המעטה בכל מה שקשור לניהול הכספי שלנו. בהכירנו את ורד, החלטנו ללכת עד הסוף ולחשוף בפניה...

  קראו עוד
 • מרגישים את הסדר והשינוי שעשית לנו בחיים

  מרגישים את הסדר והשינוי שעשית לנו בחיים

  ‏כשמקצוענות ונשמה מתחברים יחד התוצאות מושלמות. ורד אישה נדירה ליוותה אותנו האירה ומיקדה את כל נושא כלכלת הבית. מרגישים את הסדר והשינוי שעשית לנו בחיים. מומלצת בחום! 
  י. אלון

  קראו עוד
 • השינוי גדול! גם בבנק וגם באופן החשיבה

  השינוי גדול! גם בבנק וגם באופן החשיבה

  אף פעם לא נעים להודות שיש לכם מינוס בבנק, או שאתם לא ממש מבינים איך להתנהל כלכלית בצורה חכמה. אז אני מודה. אני אוהבת להוציא כסף, ולא תמיד יודעת אח"כ לאן הוא נעלם לי. כך היה עד שבאה ורד.
  כבר כמה חודשים שאנו עובדות...

  קראו עוד
 • אני נמצאת בידיים טובות ומיומנות

  אני נמצאת בידיים טובות ומיומנות

  ורד מלווה אותי ואת משפחתי זה מספר שבועות בתהליך איזון התקציב המשפחתי. לאורך כל הדרך ורדה מפגינה אנושיות מלאה באכפתיות גדולה, מקצועיות והבנת החומר הבנת הצרכים השונים של היחיד והמשפחה ושימת דגש על תהליך משותף ומבריא. הי...

  קראו עוד
 • אם לעשות שינוי בחיים, אז רק עם ורד

  אם לעשות שינוי בחיים, אז רק עם ורד

  אישה נדירה, מיוחדת במינה, עם אמביציות ושאפתנות שאין שניות לה!!! שווה להיפגש ולהכיר אותה! אם לעשות שינוי בחיים אז רק עם ורד!!! אלופה!!

  קראו עוד
 • למדתי לאזן בין ההכנסות להוצאות

  למדתי לאזן בין ההכנסות להוצאות

  תודה רבה על ההרצאה והחומר. ההרצאה עזרה לי מאוד להבין מהם הצעדים שעלי לקחת כדי להכניס את כל נושא איזון ההוצאות וההכנסות לפוקוס ולמנוע מצב שבו הדברים אינם ברורים ומתמסמסים.
  המון תודה ונתראה!
  ד' 

  קראו עוד
 • לא מוותרים על הליווי של ורד

  לא מוותרים על הליווי של ורד

  "אנחנו לא מוותרים על הליווי של ורד וממליצים גם לכם להעז, לפתוח את הדלת, לחשוף, לראות תמונה אמיתית ולצאת לדרך חדשה של התנהלות נכונה ובריאה יותר, לדרך מפוכחת של צמיחה ולבלוב כלכליים ומשפחתיים".

  קראו עוד