"אנחנו עובדים כל כך קשה, מרוויחים לא רע, אז למה אנחנו עדיין במינוס?"

המשפט הזה מוכר לכם?

   כמחצית מהישראלים מתקשים לגמור את החודש ונמצאים בחלק ניכר מהזמן במינוס בבנק. למעשה ניהול המשפחה מקביל במידה רבה לניהול עסק. המשפחה מגלגלת כסף רב במהלך החיים ולכן עסק בסדר גודל כזה, מוטב שיתנהל עם תקציב, בקרה וסדר. הגיע הזמן לקחת את השליטה ולתפוס אותה בשתי הידיים. הצטרפו למשפחות רבות שהצליחו ללמוד לנהל את הבית כעסק מצליח. מבטיחה להיות שם, לאורך כל הדרך, עד שתצאו מהמינוס!

 


"אנחנו לא מוותרים על הליווי של ורד וממליצים גם לכם להעז, לפתוח את הדלת, לחשוף, לראות תמונה אמיתית ולצאת לדרך חדשה של התנהלות נכונה ובריאה יותר, לדרך מפוכחת של צמיחה ולבלוב כלכליים ומשפחתיים".

 

איך עובד התהליך?

מפגש הכרות ראשוני

בשיחה זו אאסוף נתונים מכם על ההתנהלות הכלכלית השוטפת שלכם. נבחן את צרכיה הבסיסים והמתקדמים של המשפחה, נבחן דילמות שאתם ניצבים בפניהם. תספרו לי על החלומות היעדים והרצונות. אקח את חשבונות הבית שלכם ואסדר לכם אותם בקלסר עם חוצצים לפי הוצאות והכנסות.

פגישת שיקוף ובניית תקציב

הסקת מסקנות משותפת- תמונת מצב נוכחית, הכנסות, הוצאות וההפרש ביניהם. ביחד נבנה מסגרת תקציב משפחתי – תקציב הינו הכלי המרכזי למשפחה המשמש להגדיר סדר עדיפויות, מטרות להקצות את המשאבים המשפחתיים בהתאם להכנסות וההוצאות של המשפחה.

פגישת ליווי ובקרה חודשית

פגישת ליווי המתקיימת אחת לחודש, ומטרתה לוודא כי אתם ממשיכים בכיוון הנכון, ממוקדים במטרות שהצבנו, ומיישמים את כלי רישום ההוצאות וההכנסות בתקציב, ומתחילים להגשים את החלומות.

הרווח שלכם מהתהליך:

1. ניהול תקציב משפחתי בריא כלכלית- חיים באיזון ישפיעו על המשפחה לטובה בכל הרבדים בהווה ולהערכות כלכלית טובה יותר לקראת העתיד.
2. מינוס בבנק איננו גזרה משמים- עם הדרכה מתאימה ליווי ויעוץ כלכלי ניתן לסגור את המינוס בבנק.
3. שליטה בחיים- ידע ושיקוף של המצב גורם לעוצמה דרך שליטה בתהליך הכלכלי בכלל ובחיים בפרט.
4. תמיכה שוטפת טלפונית - להתייעצות, לדיון ולקידום הנושאים המשפחתיים.
5. בריאות- אתם רגועים חשים תחושה של הצלחה והרבה נחת.
6. הגשמת חלומות שלכם.

 על המיזם

אני מזמינה אתכם למסע כלכלי משותף שבמהלכו נעקור את המינוס בבנק! מהשורש.  על מה בעצם אני מדברת? על מיזם שפיתחתי לניהול משק בית באמצעות קבוצת ווטסטאפ משותפת אלי ואליכם. הדיון מתנהל בסמארטפון האישי שלכם והוא מוכיח את עצמו מידי יום, אצל משפחות רבות. בלי לצאת מהבית ובלי לחפש חנייה. איך זה עובד? זה ממש פשוט! כל מה שנדרש מכם הוא פשוט לכתוב בקבוצה על מה הוצאתם כסף היום. אני אדאג לבחון את המגמות, להסיק מסקנות ולהגיש דוח"ות בתקופות שונות עליהן נסכים מראש.

הולכים על זה! מאיפה מתחילים?

תהליך ייעוץ כלכלי למשפחה הוא תהליך משפחתי מעצים המאפשר לבני המשפחה לשתף פעולה, לצאת מהמינוס כבר בטווח הקצר ולאמץ יחד התנהלות כלכלית מסודרת ואחראית בטווח הארוך, תוך מתן דגש על הנושאים הבאים:

סדר ומיפוי המצב הפיננסי - נבין לאן הולך הכסף, נבין איפה אפשר לחסוך בכדי לצאת מהמינוס.
נעשה שימוש בידע ובכלים פיננסיים - נלמד להשתמש בשיטה ובכלים לניהול תקציב משפחה חודשי ומאוזן.
נייצר תקשורת פיננסית בונה - נלמד כיצד לתקשר ולשוחח על עניינים פיננסיים בצורה בונה וסבלנית.
נגיע להגשמה כלכלית אישית - ניצור הזדמנות לכל אחד במשפחה להגדיר ולהגשים את המטרות האישיות שלו/ה: מכון כושר, חופשה וכדומה.
נייצר תיאום ציפיות ריאלי עבור כל מי שבתהליך, שבאמצעותו כל המשפחה, אפילו הילדים יבינו על מה אפשר להוציא כסף וכמה, ועל מה לא. וכך אנו מייצרים לחברי המשפחה סביבה בטוחה שקטה בלי מינוס.
נתניע שינוי - עצם הכניסה לתהליך מעיד על רצונכם בשינוי. ומניסיוני כל שינוי מוביל לצמיחה!
יחד נייצר תכנית כלכלית למשפחה שכוללת את המטרות האישיות של כל אחד מכם והמשפחתיות שלכם יחד, תוכנית שבאמצעותה אנו סוללים את הדרך הפיננסית להגשמת המטרות.

 

בואו לשמוע עוד!  צרו קשר כאן

יחד נטפל במינוס מהשורש ונצא לדרך חדשה.
שלכם, ורד דקל וירצברגר,
052-2215624 | [email protected]