בשביל מה צריך ייעוץ לכלכלת המשפחה?

אנשים רבים חושבים שלמרות שהם במינוס ומחזיקים בחובות רבים, הם עדיין שולטים בחשבון הבנק שלהם. הרעיון של לפנות ליועץ כלכלי נראה מהצד כמיותר – "למה לי לשלם על עצות שאני בעצם יודע/ת אותם?"

 

ההבנה שיש לנו בעיה בניהול כלכלת המשפחה היא השלב הראשון. עם זאת, לא כולם פונים לייעוץ, ולכן רובם משלמים על כך מחיר כלכלי הכבד. למה בעצם שלא תלמדו מאנשים שנעזרים ביועצים מומחים כדי להשיג את מטרותיהם? מה כבר נוכל להרוויח מייעוץ פיננסי?

למה למנוע שינוי חיובי?

שאלו את עצמכם:

האם אתם מבינים את כל הסעיפים והחישובים בתלוש המשכורת?

האם אתם באמת יודעים לנתח ריביות בנקים?

האם אתם יודעים לנצל את הידע הכלכלי שלכם לטובת הזדמנויות ואפשרויות פיננסיות?

לרוב האנשים אין את הידע המתאים והיכולת להתמודד עם מושגים כלכליים מורכבים ומשתנים, בעיקר כשהם עומדים מול מוסדות, חברות וגופים כלכליים – ברגע האמת, כשצריך לקבל החלטות איך תדעו אם קיבלתם את ההחלטה הכלכלית הנכונה?

מה הרווחתם?

כפי שאנשי עסקים, פוליטיקאים ועוד רבים נעזרים ביועצים – גם אתם מנהלים עסק – הוא נקרא משפחה. צעדים כמו לקיחת משכנתא או תכנון פנסיוני בהחלט מצריכים ייעוץ כשמדובר בניהול כלכלת המשפחה.

בייעוץ לכלכלת המשפחה, מקבלים ארגז כלים שמאפשר למקבלי ההחלטות במשפחה לקחת אחריות לקחת אחריות לכלכלת המשפחה ולהתנהל באפקטיביות.

 

בנק משרת את עצמו, יועץ משרת אתכם

קחו למשל את הדילמה המרכזית שעולה אצל משפחות רבות בישראל: תחום הדיור. האם לשכור דירה או לקנות דירה? ואם לקנות דירה - אז באיזה תקציב, ומה גובה המשכנתא שתוכלו לעמוד בו לאורך שנים? באיזה מסלול הלוואה לבחור ועוד ועוד שאלות סביב נושא זה. ייעוץ לכלכלת המשפחה ייתן מענה שלם לסוגיה זו ואחרות שמשפיעות בסופו של דבר על איך ייראה עתידה הכלכלי של המשפחה.

נכון, ייעוץ לכלכלת המשפחה עולה כסף, אבל מדובר באיש מקצוע מיומן שעובד בשבילכם ודואג לאינטרסים שלכם, ובוודאי תסכימו שזה עדיף מתשלום על ריביות ועמלות לבנק.

אז אם אתם רוצים לדאוג רק לעצמכם - זה הזמן לעשות מעשה ולהיעזר בייעוץ לכלכלת המשפחה.

זו ההזדמנות עבורכם לחלץ את עצמכם מהמינוס ולהתחיל לדאוג לעתיד המשפחה.

 

צרו קשרוכבר עשיתם את הצעד הראשון להצלחה כלכלית!